Hakkımızda

Gücünü doğadan alan yemekler. Mevsimsel ve günlük olarak hazırlanan menüler. Yerel üreticiden sofranıza ulaşan doğal tatlar. Hepsi Loft Mutfak’ta.

LoftHakkımızda

Yemek için gel,

Kendin için kal.

Doğanın renklerinden, kokusundan ve canlılığından gelen güce her gün iyi hissetmek için ihtiyaç duyan bünyelere, temiz hava almak gibi hissettiren bir tek şey var: Yemek yemek.

Toprağından getirdiklerimizin yeşilini, sarısını, kırmızısını, morunu birleştirip, birbiriyle eşlerken; gelen herkesin kendi renginden bir şeyler bulacağı yemekler yapıyoruz. Şehrin ortasında onun müdahele edemediğimiz sıcağına, soğuğuna, kalabalığına, hızına inat; alışkın olduğumuza dönüp, ona öğrendiğimiz herşeyi öğrettiğimiz lezzetler oluşturmak peşindeyiz.

Eninde sonunda, kendisine iyi gelecek bir yemek için ara vermek isteyen herkesin ruhu, buraya iyi gelecek. Senin ile yemek arasında kalacak kıymetli anlar için Loft Mutfak’a yemek için gel, kendin için kal.

Loft Mutfakta Neler Var

Loft Mutfak’ta mekanımızda alıştığınız lezzetlerin paketlenmiş ve tüketime hazır çeşitleri, yerel üreticiden doğal gıdalar, taptaze sebze ve meyveler, sağlıklı atıştırmalıklar, çiftlik üretimi özel tatlar var.

Al-Götür

Al-Götür Menü

Loft Mutfak’ın günlük hazırlanan lokal ve taze menüleri Al-Götür ile Levent Loft Residence’daki dükkanımızda sizi bekliyor. Önceden sipariş, temassız teslimat ve bekleme noktası hizmetlerimizle siparişlerinizi aracınızdan inmeden, güvenli şekilde alabilirsiniz.

Mutfak Evde

Mutfak Evde

Özlediğiniz Mutfak lezzetleri farklı menü içerikleriyle artık evinizde. Günlük hazırlanan ve mevsimsel malzemeler seçilerek oluşturulan Mutfak Evde menülerini sipariş etmeniz yeterli. Sonrasında taptaze şekilde adresinize teslim ediliyor ve size de keyfini çıkarmak kalıyor.

Cafe Francesca

Caffe Francesca

Nitelikli kahve çekirdekleri, soğuk sıkım sebze ve meyve suları, granolalar, sağlıklı atıştırmalıklar ve daha pek çok taze ürün Cafe Francesca imzasıyla Loft Mutfak’ta. Kahve molalarınız, ara öğünleriniz ve günlük rutinleriniz artık çok daha keyifli.